Movie Maker İndirme Adresi, Kurulumu ve Kullanımı

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı dersinde kullanımını anlattığımız Windows Movie Maker yazılımını metnin devamından indirebilir, yazılımın kurulumu ve kullanımına ilişkin videoları izleyebilirsiniz (Benzer anlatım videolarına video paylaşım sitelerinden erişebilirsiniz. Burada paylaşılanlar rastgele örnek olarak seçilmiştir).

İndirme Bağlantısı: TIKLAYIN  Açılan pencerede sağda yukarıda bulunan “İndir” butonunu kullanarak indirin.

Windows Movie Maker İndirme ve Kurulumu

Windows Movie Maker Kullanımı

2 yorum - “Movie Maker İndirme Adresi, Kurulumu ve Kullanımı

 • Değerli Hocam, sayfanızı ilgiyle beğenerek ve severek takip ediyorum. Teknoloji dersinde kimseden öğrenemediğim noktaları sizden öğrendim. Söz veriyorum ki ilerde iyi bir öğretmen olursam sizin bana öğrettiğiniz bütün yöntemleri kullanarak ve bu yöntemleri dahada geliştirerek hatta yeni yöntemle oluşturarak kendimi dahada geliştireceğime ve sizin gibi bir dünya tatlısı bir hocam olduğu için çok şanslı olduğumu söyleyerek daha fazla video istediğimi belirtmek istiyorum. Bu sıralar kod yazma işine kafayı takmış durumdayım, bende yeni yazılımlar yazıp eğitime biraz olsun katkı sağlamak istiyorum. Çünkü şunu biliyorum ki eğitimde görselliğin ve bütün duyu organlarının işleme sokulması çok önemli.
  Herşey için teşekkürler,
  İyi ki Varsınız.
  Sevgi Atal

  • Hoca hanım bağışlayın isminizi çıkaramadım ama güzel sözleriniz için çok teşekkürler. Ne mutlu bana ki öğrencilerine fayda sağlayan bir hoca olarak anılıyorum. Elimden geldiğince, fırsat buldukça site içeriğini isteğiniz yönünde zenginleştirmeye çalışacağım.

   Teşekkür ediyorum tekrar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.